» جزئيات خبر
جستجو
 
جستجوي پيشرفته Fa - En
 

به نام دوست که هر چه هست همه لطف اوست ...

 

مجموعه‌ی ماشین‌های اداری جهان گستر با بیش از 20 سال سابقه‌ی درخشان در صنعت انفورماتیک و رایانه‌ی کشور ، با عنایت پروردگار متعال مفتخر است خدمات خود را در قالب برنامه‌ای مدون به مشتریان محترم خود ارائه نماید. این شرکت در سال‌های گذشته علی‌رغم تحریم‌های اقتصادی مختلف ،‌ توانست با کسب اعتماد طرفین خارجی ، نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس‌ از فروش کمپانیHP وکمپانی EPSON را دریافت نماید و با توجه به اعتمادی که نسبت به ارائه‌ی خدمات خود در کشور جمهوری اسلامی ایران دارد ؛ هدف خود را به عنوان یک خدمتگزار فقط ایجاد آرامش و اطمینان در خرید و ارائه‌ی شایسته‌ترین خدمات برای مشتریان خود می‌داند و کسب هر‌گونه بازخورد مثبت از جانب مشتریان محترم را سکوی پرتابی مطمئن برای نیل به اهداف بزرگتر برای خود می‌داند.

دراین راستا در سالهای‌ گذشته با تلاش بی‌وقفه همت بر آن گماردیم تا کمیت ارائه‌ی محصولات خود را با نگاهی جامع به بازار جهانی ، به حد مطلوب برسانیم و توانستیم کالاهای ارائه شده در بازار‌های جهانی را با کمترین وقفه‌ی زمانی در ایران عزیز هم ارائه کنیم. ضمن آنکه دقت نظر مدیران مجموعه بر ارائه‌ی خدمات و گارانتی متناسب با فروش باعث شد تا بعد از تجربه‌ی موفق ارائه‌ی خدمات در قالب گارانتی “myhp” امروز با تجربه بیش‌تر و گستره خدمات جامع‌تر گارانتی “iracom” را به حضورتان معرفی نمائیم.

این مجموعه با دارا بودن بیش از 30 مرکز مجهز خدمات پس از فروش در سراسر ایران عزیز ، توانسته است با یاری همکاران خود ارائه‌کننده‌ی شایسته‌ترین خدمات به مشتریان خود باشد و با توجه به اینکه در مَشْیِ سازمانی این مجموعه ، مشتری یکی از ارکان اصلی تصمیم‌گیری می‌باشد ؛ خواهشمند است کماکان با نظرات سازنده‌ی خود ، ما را در پیش‌برد اهدافمان یاری نمائید.

نظر به اینکه این مجموعه در راستای خدمتگزار به وعده خود عمل کرده باشد ؛ اچ پی نامه 6 را در موعد مقرر برای علاقه مندان ، چاپ نموده و در دسترس ایشان گذاشته ؛ همچنین در نظر داریم  که اچ پی نامه 7 را ، در ابتدای سال شمسی در اختیارتان قرار دهیم.

شایان ذکر است ؛ عدم تغییرات طراحی داخلی اچ پی نامه 6 نسبت به اچ پی نامه 5 در راستای اطلاع رسانی به مشتریان محترم از این بابت که برند گارانتی iracom  جایگزین برند myhp  بوده و با مشاهده اچ پی نامه 6 گارانتی myhp  برای بزگواران تداعی گردد.

 

ميانبرها
جستجوي پيشرفتهجستجوي لوازم جانبيمقايسه محصولاتدانلود اچ پي نامه 6